На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Держава повинна побачити переваги людського потенціалу — знань, інтелектуальної власності, ідей — перед нафтою, газом, металом і нерухомістю: на відміну від природних копалин людський потенціал має здатність накопичуватися.
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

США знімають із України статус пріоритетної країни-порушника авторських прав

2006-01-25

Американська сторона, визнаючи зусилля України, спрямовані на забезпечення захисту прав інтелектуальної власності, ухвалила рішення щодо відновленні для нашої держави переваг відповідно до системи преференцій «Generalized System of Preferences». Таким чином, Торговельне представництво США відновлює дію привілеїв для України.

У контексті зусиль уряду України, спрямованих на поліпшення захисту прав на інтелектуальну власність, торговельний представник США Роб Портман оголосив про те, що США мають намір відновити привілею України в системі преференцій і змінити статус України в «Списку 301» («Special 301»), перемістивши її зі списку країн з найбільш несприятливою ситуацією на ринку інтелектуальної власності в список пріоритетного спостереження. Зокрема, з «priority foreign country» в «priority watch list».

В 2001 році в Україні спостерігалося значне зростання нелегального виробництва лазерних дисків. Торговельне представництво США внесло Україну в «чорний» список (розділ 182 Торговельного акту 1974 року), ініціювало розслідування й неодноразово призивало її вжити заходів, які були б спрямовані на боротьбу із цією проблемою. На той період Україна була найбільшим виробником і постачальників піратських лазерних дисків у Європі. За результатами розслідування в серпні 2001 року Торговельне представництво США призупинило дію привілеїв для України в рамках системи «Generalized System of Preferences», а в 2002 році застосувало санкції в розмірі $75 млн. на імпорт із України.

В 2005 році Україна внесла зміни в закони щодо ліцензування лазерних дисків і тарифні санкції були скасовані. «З моменту прийняття виправлень у законодавстві Україна активно проводила інспектування заводів, що мають ліцензію на виробництво лазерних дисків, здійснювала рейди проти бізнесменів і підприємств, що брали участь у комерційній реалізації незаконної продукції. Ми настійно рекомендуємо Україні продовжувати дані зусилля, які позитивним образом впливають на інвестиційний клімат у країні», — відзначив Р.Портман.


ЛIгабiзнесIнфор

корисний матеріал? Натисніть:




інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100