На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
В Україні на 01.10.2013 (з 1992 р.) зареєстровано 394423 охоронних документів на ОПВ, із них патентів: 108167 на винаходи, 83871 на корисні моделі, 25522 на промзразки, 176805 свідоцтв на знаки для товарів і послуг, 13 свідоцтв на топографії ІМС, 20 реєстрацій КЗПТ та 25 свідоцтв на право на використання зареєстрованих КЗПТ
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

ВР розширила повноваження контролерів кінотелевідеопростору

2006-01-26

Верховна Рада надала повноваження посадовцям органів управління кінематографією та Нацради з питань телебачення і радіомовлення складати протоколи про адміністративні правопорушення за розповсюдження і демонстрування фільмів без прокатного посвідчення. Відповідні зміни внесено до статті 255 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Депутати прийняли закон в цілому у вівторок, 17 січня, відразу після того, як підтримали проект (№ 7691) у першому читанні.

Як розповів міністр культури і туризму Ігор Ліховий, всі фільми, які потрапляють на кінотелевідеоринок України, повинні мати прокатне посвідчення. Якщо ж такого посвідчення немає, то для розповсюджувачів таких фільмів передбачена адміністративна відповідальність. Проте, за словами міністра, Мінкульт не мав відповідних ресурсів для притягнення до відповідальності порушників, особливо на телеринку та відеоринку, в зв’язку з чим суттєво покращити ситуацію так і не вдалося.

Прийняття даного закону, сказав міністр, дозволить чітко визначить механізм контролю за дотримання вимог чинного законодавства щодо розповсюдження і демонстрування фільмів, забезпечить очищення інформаційного простору від неліцензійної кіновідеопродукції.

Депутат-соціаліст Сергій Матвієнков сказав, що у той час як центральні канали мають можливість заробити на рекламі, регіональні телерадіокомпанії, щоб звести кінці з кінцями, змушені купувати фільми у кіосках із сумнівною репутацією.

Досі уповноважені посадові особи органів управління кінематографією та Нацради з питань телебачення і радіомовлення могли складати протоколи тільки про недотримання квоти демонстрування національних фільмів при використанні національного екранного часу в кіно- і відеомережі.


Журнал «Інтелектуальна власність»


корисний матеріал? Натисніть:




інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100