На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
«Венчурний бізнес — це коли інвестуються 10 компаній, з них половина стає банкрутами, у трьох ви повертаєте свої інвестиції, одна дає 10-кратне зростання й у ще одній компанії прибуток в 100 разів перевищує вкладення» — Тім Дрейпер
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Чи буде порушенням прав використання на аналогічній продукції тільки елемента зареєстрованого товарного знака?

2012-05-28
Питання:

Зареєстровано комбінований товарний знак, що містить графічний елемент і слово, написане оригінальним шрифтом. Представляється логічним, що власник комбінованого товарного знака витребував у держави захисту товарного знака саме в тому вигляді, який зареєстрований.

Чи може бути порушенням даного товарного знака використання на аналогічній продукції тільки елемента товарного знака - слова в іншому написанні (у тому числі іншим алфавітом - кирилицею/латиницею)?Відповідь:

Використанням товарного знака вважається його застосування на товарах та/або упаковці саме в тому вигляді, в якому він зареєстрований, хоча Закон про знаки вважає використанням знаку також його використання із зміною окремих елементів, які не змінюють його суті.

При цьому згідно Закону про знаки незаконним використанням товарного знака або схожого з ним до ступеня змішання позначення для однорідних товарів вважається використання в цивільному обороті іншою особою без дозволу власника знака.

При використанні іншими особами тільки словесного елемента чужого комбінованого знака також має місце порушення прав власника знаку. При цьому, як правило, не має значення для встановлення факту порушення прав власника знаку те, що порушник використовує це слово в іншому написанні, іншим шрифтом, тощо. Тобто, порушником прав власника комбінованого товарного знака вважається використання його як у цілому, так і один з його елементів (словесний або зображувальний).

В якості застереження можна повторити встановлення однорідності товарів/послуг порівнюваних позначень, а також те, що всі елементи комбінованого позначення охороняються свідоцтвом (немає запису про виключення з охорони елементів знака).корисний матеріал? Натисніть:

групи: реєстрація прав; порушення прав
теги: торговельна марка; закон, постанова; порушення права
інші питання...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100