На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
«Венчурний бізнес — це коли інвестуються 10 компаній, з них половина стає банкрутами, у трьох ви повертаєте свої інвестиції, одна дає 10-кратне зростання й у ще одній компанії прибуток в 100 разів перевищує вкладення» — Тім Дрейпер
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Словесне позначення як знак для товарів і послуг

2011-06-20
Питання:

Чи можна зареєструвати словесне позначення як знак для товарів і послуг з використанням www (трьох w) поперед словосполученням? У планах — розвиток торговельної марки із продажу ноутбуків (є через словосполучення "www.ноутбук.недорого"). Саме з словами після www, що написані кирилицею, адже це не вказує на доменне ім’я. Марка буде мати відношення до Інтернету.Відповідь:

Стаття 6 "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" не містить заборони на реєстрацію словесних знаків, що містять неохоронювані елементи, що входять до складу знака, зокрема, такий елемент, як "www". Позначення "www" є неохоронюваним, тому що являє собою буквосполучення, що не має словесного характеру. Це значить, що при наявності в знаку охоронюваного словесного елемента (наприклад, значимого або фантазійного слова), позначення буде зареєстровано в цілому, за винятком надання охорони зазначеному буквосполученню. Про це робиться спеціальний запис у свідоцтві на знак, так званий запис про дискламацію (виключення з охорони) цього буквосполучення. Однак сполучення "www.ноутбук.недорого" неохороноздатно, тому що прямо вказує на вид товарів і послуг. Для додання неохороноздатності потрібно хоча б одне фантазійне або значиме, але оригінальне слово, або наявність зображувального елементу.корисний матеріал? Натисніть:

групи: реєстрація прав
теги: торговельна марка; інтернет
інші питання...
© Ярослав Ващук, 2003-2011
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100