На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
В Україні на 01.10.2013 (з 1992 р.) зареєстровано 394423 охоронних документів на ОПВ, із них патентів: 108167 на винаходи, 83871 на корисні моделі, 25522 на промзразки, 176805 свідоцтв на знаки для товарів і послуг, 13 свідоцтв на топографії ІМС, 20 реєстрацій КЗПТ та 25 свідоцтв на право на використання зареєстрованих КЗПТ
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

«Марочна» судова експертиза

2006-04-05
Петро КРАЙНЄВ, Ірина ГОНЧАР

Пройшло більше року з тих пір, як на Україні утворена спеціалізована установа — Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін’юсту України. «ЮП» вирішила розпитати про діяльності Центра його директори — доктора наук в області права, кандидата економічних наук, професора Петра КРАЙНЄВА...

«- У Центрі діють три наукові лабораторії, у яких працюють 4 доктора наук й 3 кандидата. Це фахівці в технічних, економічних й юридичних областях знань. На сьогодні 20 чоловік беруть безпосередню участь у науковій й експертній діяльності Центра.»

»- Відповідно до Закону України «Про судову експертизу» експертні дослідження можуть виконувати НДІ судової експертизи, які перебувають у сфері управління Мін’юсту України. Таких інститутів на Україні 7: у Дніпропетровську, Донецьку, Києві, Львові, Одесі, Харкові й Сімферополі, а також експертні служби СБУ й МВС України.«

»- Із введенням в 2002 році нової експертної спеціальності — «експертиза, пов’язана з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності» — я одним з перших пройшов атестацію в Центральній експертній кваліфікаційній комісії Мін’юсту України й одержав статус судового експерта цього напрямку.»

«- Окремо хотів би звернути увагу на експертні дослідження, що стосуються знаків для товарів і послуг (торговельних марок). Вони є одним з найбільш актуальних і затребуваних напрямків судової експертизи. Кількість проведених експертних досліджень цього об’єкта права інтелектуальної власності постійно росте, у той же час відсутня єдина методика проведення судових експертиз знаків для товарів і послуг, що приводить до використання судовими експертами різних підходів при дослідженні вищезгаданих об’єктів.»


Повний текст статті на сторінці сайту

корисний матеріал? Натисніть:




2020-11-20
Жива вода
інші статті...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100