На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Держава повинна побачити переваги людського потенціалу — знань, інтелектуальної власності, ідей — перед нафтою, газом, металом і нерухомістю: на відміну від природних копалин людський потенціал має здатність накопичуватися.
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Виведення технопарків з юрського періоду

2006-03-07
Максим Благонравін, Ольга Рубан

Технопарки — єдині структури, що зв’язують вітчизняну науку з виробництвом. Однак вони не здатні забезпечити інноваційний ріст. Потрібні нові, більш ефективні моделі організації й функціонування інноваційних кластерів, які ґрунтуються не на пільгах, а на залученні в НИОКР частки капіталу.

У посланні парламенту президент України оголосив про те, що планується організувати мережу великих науково-технологічних центрів. За словами Віктора Ющенко, «у рамках цього проекту на базі академій й університетів у п’ятьох регіонах України будуть створені міжнародні технологічні центри. Так ми об’єднаємо наукові відкриття й комерційні можливості». Робоча назва нового проекту — «Українська силіконова долина».

У країні формально існує шістнадцять технопарків, однак лише чотири з них можна вважати більш-менш ефективними. Це «Напівпровідникові технології й матеріали, оптоелектроніка й сенсорна техніка» й Інститут електрозварювання ім. Е. О. Патона (Київ), Інститут монокристалів (Харків) і «Вуглемаш» (Донецьк)...


Повний текст статті на сторінці сайту

джерело: Эксперт
корисний матеріал? Натисніть:




2020-11-20
Жива вода
інші статті...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100