На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
У будь-якій цивілізованій країні права інтелектуальної власності повинні бути такими ж святими і непорушними, як і право приватної власності
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Ілон Маск показав нові розробки - сонячні батареї та модель енергонакопичувачів

2016-11-06

Напередодні злиття компаній Tesla Motors і SolarCity, глава обох - Ілон Маск представив нову модель енергонакопичувачів Powerwall 2.0, а також панелі сонячних батарей, розраховані для установки на дахах будинків. Презентація відбулася в п'ятницю, 28 жовтня, в Лос-Анджелесі (штат Каліфорнія).

Потужність нового енергонакопичувача Powerwall 2.0 подвоїли до 14 кВт; він став компактніше, ніж попередній зразок. Можлива вартість нового накопичувача скласти 5,5 тисячі доларів.

Що стосується представлених сонячних панелей, то від інших батарей їх відрізняє повна інтегрованість в дах. За словами розробників, мова йде не стільки про виготовлення нових панелей, скільки про початок виробництва дахів, вся поверхня яких буде суцільною сонячною батареєю, а не набором окремих модулів. Такі сонячні дахи будуть випускатися в чотирьох варіантах: текстуроване скло, глянцева скляна плитка, шиферна плитка, а також черепиця в тосканському стилі.

«Є три ключових складових, які можуть допомогти у вирішенні проблеми зі зміни клімату, а також справити позитивний вплив на навколишнє середовище: це екологічно безпечне виробництво енергії, батарей і електромобілів", - сказав Маск на презентації.

На випуску сонячних батарей нового типу буде спеціалізуватися SolarCity після злиття з Tesla Motors, ініціатором якого виступив Ілон Маск, власник контрольних пакетів акцій в обох компаніях. Остаточне рішення буде прийнято в середині листопада.

корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2011
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100