На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
В Україні на 01.10.2013 (з 1992 р.) зареєстровано 394423 охоронних документів на ОПВ, із них патентів: 108167 на винаходи, 83871 на корисні моделі, 25522 на промзразки, 176805 свідоцтв на знаки для товарів і послуг, 13 свідоцтв на топографії ІМС, 20 реєстрацій КЗПТ та 25 свідоцтв на право на використання зареєстрованих КЗПТ
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Ізраїльська компанія отримала в США патент на технологію аутогеної пересадки стовбурових клітин

2014-03-25

В понедельник, 24 марта, израильская компания BrainStorm Cell Therapeutics объявила, что Патентное бюро США предоставило данной компании ключевой патент на технологию аутогенной пересадки стволовых клеток, сообщает агентство Reuters.

Компания также уведомила, что подписала договор с больницей Бостона о второй фазе клинических испытаний применения стволовых клетой для лечения бокового амиотрофического склероза, известного также как болезнь Лу Герига. Накануне аналогичные договора были подписаны с Мемориальным госпиталем штата Массачусетс и клиническим центром Майо. Экспериментальное лечение проводилось ранее на добровольцах в медицинском центре "Адаса Эйн-Керем" в Иерусалиме.

Речь идет о технологии NurOwn, разработанной компанией BrainStorm Cell Therapeutics, которая может облегчить нейротоксические признаки болезни. При этом не требуется сложный и зачастую безрезультатный подбор донора, поскольку стволовые клетки можно взять у самого больного.

корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2011
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100