На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
У будь-якій цивілізованій країні права інтелектуальної власності повинні бути такими ж святими і непорушними, як і право приватної власності
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

MonkeyMedia звинувачує Apple у порушенні трьох патентів

2010-05-18

MonkeyMedia, американська студія дизайну користувальницьких інтерфейсів, подала в суд на Apple, обвинувачуючи її в порушенні трьох патентів.

Позовна заява описує неправомочне застосування інтелектуальної власності в технологіях Купертино, що стосуються користувальницьких інтерфейсів у службі конспектування документів, RSS-рідері й відеопрогравачі, здатних відображати множинні версії текстового або аудіовізуального контенту. Позивач затверджує, що приналежні йому патенти порушуються в Safari, DVD Player й Front Row.

За словами виконавчого директора й засновника MonkeyMedia Еріка Біра (Eric Bear), можна продовжувати нічого не робити, спостерігаючи, як Apple користується чужими патентами без оплати. Однак, продовжує керівник, співробітництво між винахідниками й виробниками завжди знаходить двосторонній відгук, тому зовсім не погано, що Apple звернулася до технологій MonkeyMedia.

Позов підтверджує слабість патентної системи США, коли винаходи реєструються без їхньої доскональної експертизи, що приводить до багаторічних юридичних баталій між фірмами.

джерело: Компьюлента
корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2011
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100