На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
В Україні на 01.10.2013 (з 1992 р.) зареєстровано 394423 охоронних документів на ОПВ, із них патентів: 108167 на винаходи, 83871 на корисні моделі, 25522 на промзразки, 176805 свідоцтв на знаки для товарів і послуг, 13 свідоцтв на топографії ІМС, 20 реєстрацій КЗПТ та 25 свідоцтв на право на використання зареєстрованих КЗПТ
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Російський винахідник запатентував контекстну рекламу за 2 роки до Google

2008-11-06

Переможцем нового російського проекту Національної Асоціації Інновацій і Розвитку Інформаційних Технологій (НАІРІТ) Топ-5 оригінальних інноваційних ідей став генеральний директор компанії «Ера водолія» Борис Моісеєв. Борис Вікторович Моісеєв є автором ідеї й власником патенту на технологію, що реалізує принципи розміщення контекстної реклами. Цей патент був отриманий винахідником в 1999 році, тобто за 2 роки перше ніж цю технологію вперше застосував пошуковий гігант Google і потім повторили інші компанії

Як відомо, саме цей сервіс сьогодні є основним джерелом їхнього доходу. Юристи оцінюють збиток автора патенту в 3 млрд. доларів, що становить 15% від прибутку Google.

Мета проекту — визначення самих незвичайних й оригінальних ідей. На першому етапі дослідження із представлених у НАІРІТ за останній місяць 357 проектів були відібрані 5 самих незвичайних. Після цього, розширена експертна комісія в складі відомих журналістів інноваційних видань визначила остаточне розміщення сил.

Більшістю голосів журі віддало перше місце керівникові компанії «Ера водолія» Б.В.Моісеєву через оригінальність, як його проекту, так і потенційних можливостей наступних юридичних претензій. Експерти були досить здивовані тим фактом, що відома в усім світі технологія була запатентована вітчизняним фахівцем, відзначили у НАІРІТ.


Джерело: CyberSecurity

корисний матеріал? Натисніть:




інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100