На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
У будь-якій цивілізованій країні права інтелектуальної власності повинні бути такими ж святими і непорушними, як і право приватної власності
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

•Голова Державного департаменту інтелектуальної власності Микола Паладiй — для «Галицьких Контрактів»

2003-07-19

 

«...У нашій системі діють Український інститут промислової власності, Українське агентство з авторських і суміжних прав, спеціалізований підрозділ, що займається маркуванням носіїв для фонограм. У складі департаменту діє Апеляційна палата. Крім того, в нашій системі сьогодні працюють понад 200 зареєстрованих патентних повірених.

...Всього на 1 квітня цього року в Україні зареєстровано 99147 охоронних документів. Щороку спостерігається тенденція до збільшення кількості поданих заявок.

...Департамент спільно з Всеукраїнською асоціацією інтелектуальної власності працює над проектом закону, який би вводив інтелектуальну власність в господарський обіг.

...У судах загальної юрисдикції 2001 року розглядалося 143 таких [судових спорів у сфері інтелектуальної власності] справи, 2002 — 193, а за 1 квартал цього року маємо вже 54 справи. Зараз в господарських судах кожного місяця — близько 25-30 справ.

...Як приклад ефективності нашої боротьби [з піратством] можна навести хоча б те, що після наших заходів обсяги продажу легального програмного забезпечення Microsoft в Україні, за даними самої компанії, зросли майже на 400%.

...За підсумками роботи інспекторів вилучено контрафактної продукції на суму 58621 гривень, складено кілька сотень адмінпротоколів, порушено кілька кримінальних справ...»

Повний текст інтерв’ю читайте в статті на сайті «ВЯПат».

корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2011
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100