На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Прибутки від використання патентів у світі зросли від 3 млрд дол. у 1982 році до 120 млрд дол. у 2003 році
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Турецькі “житомирські” шкарпетки

2008-02-11

Вже мало кого в Україні можна здивувати підробками всесвітньо відомих торговельних марок. Пів-країни носить китайські кросівки Puma , в’єтнамські джинси Lee та сумки Gucci від корейських виробників. І далі зростає перелік товарів, які «безпосередньо від виробника» наповняють ринкові прилавки країни. Нещодавно до цього почесного списку потрапила і одна відома українська фабрика з виготовлення шкарпеток.

Співробітники Кримської регіональної митниці в ході звичайної перевірки виявили незвичний вантаж. Контейнер, що прибув з Туреччини, був заповнений чоловічими шкарпетками з житомирськими етикетками. Керівник прес-служби Кримської митниці Ернест Аметов повідомив, що за його пам’яті випадок підробки продукції українського виробника зареєстрований вперше. За його словами, до італійського трикотажу і взуття, виготовленого в Китаї, — вже звикли, а от до українських шкарпеток «турецького виробництва» — ще ні. Митники проводять перевірку і вантаж затримано до рішення суду.

Заступник начальника зі збуту «підробленої» фабрики Володимир Господарчук розповів, що останнім часом стали досить частими дзвінки від покупців з наріканням на якість продукції. Припускали, що підробкою займаються місцеві умільці, а аж ніяк не заморські. Для спеціалістів фабрики це була приголомшлива новина. При цьому пан Господарчук радить споживачам придбавати фабричну продукцію у великих супермаркетах, де роздрібна ціна справжніх шкарпеток не повинна бути нижчою за 4 грн.


Джерело: Журнал «Інтелектуальна власність»

корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2011
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100