На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
У світі діє понад 5,8 млн. патентів і кожний день подається 2 тис. патентних заявок, в Україні зареєстровано 86 тис. патентів на винаходи
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Nokia продовжує «розборки» з Qualcomm

2007-08-20

Найбільший у світі виробник мобільних телефонів Nokia Oyj. звернувся зі скаргою на адресу американського виробника мікросхем для телефонів Qualcomm у Міжнародну торговельну комісію США (International Trade Commission, ITC). Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Фінська компанія у своєму повідомленні стверджує, що Qualcomm своїми мікросхемами для телефонів стандартів CDMA й WCDMA/GSM порушує п’ять її патентів. ITC ухвалює рішення щодо забороні імпорту в США продукції, що порушує американські патенти, і Nokia просить комісію заборонити Qualcomm імпортувати в США мікросхеми, що порушують патенти, а також телефони з такими мікросхемами.

Це звернення є черговим витком у давній ворожнечі між найбільшим у світі виробником мобільних телефонів і другим по величині виробником мікросхем для мобільних пристроїв. Рік назад Qualcomm звернулася із власною скаргою на адресу Nokia, розгляд справи призначено на вересень. Американська компанія, вимагає заборонити продаж GSM-телефонів Nokia у США, стверджуючи, що вони порушують три її патенти.

Розгляд в торговельній комісії є частиною більш глобальної битви між Qualcomm й Nokia у судах й урядових агентствах. Qualcomm також залучена в патентні розгляди зі своїм конкурентом Broadcom Corp.


Джерело: Companion

корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2011
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100