На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
В Україні на 01.10.2013 (з 1992 р.) зареєстровано 394423 охоронних документів на ОПВ, із них патентів: 108167 на винаходи, 83871 на корисні моделі, 25522 на промзразки, 176805 свідоцтв на знаки для товарів і послуг, 13 свідоцтв на топографії ІМС, 20 реєстрацій КЗПТ та 25 свідоцтв на право на використання зареєстрованих КЗПТ
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

У Китаї запроваджено електронну подачу міжнародних патентних заявок

2007-06-06

Державне відомство інтелектуальної власності Китаю (SIPO) 1 травня 2007 р. стало одним із найостанніших відомств, які запровадили програмне забезпечення, котре дозволяє здійснювати подачу в електронній формі міжнародних патентних заявок за процедурою Договору про патентну кооперацію, укладеного в рамках Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ).

Цей договір є наріжним каменем міжнародної патентної системи, пропонуючи швидке, гнучке й економічне одержання патентної охорони в 137 країнах.

Це програмне забезпечення, відоме за назвою «PCT-SAFE» («Secure Applications Filed Electronically») («Надійна подача заявок в електронній формі»), є в розпорядженні користувачів РСТ уже протягом деякого часу в низці інших відомств інтелектуальної власності, включаючи відомства Австралії, Данії, Європейське патентне відомство (ЄПВ), Фінляндії, Франції, Німеччини, Японії, Малайзії, Нідерландів, Філіппін, Польщі, Республіки Корея, Румунії, Словаччини, Іспанії, Швеції, Об’єднаного Королівства і Сполучених Штатів Америки. Компанії та окремі винахідники, які бажають отримати патентну охорону в низці країн, можуть подавати свої міжнародні заявки по процедурі РСТ в електронній формі у ВОІВ як отримуючого відомства, починаючи з лютого 2004 р.

Включення системи PCT-SAFE у діяльність SIPO дозволить китайським заявникам готувати і подавати заявки по процедурі РСТ в електронному форматі. Це дозволить досягти оперативної ефективності, значною мірою скоротивши потребу в роботі з паперовим носієм і виключивши використання традиційної пошти для цілей подачі. Заявники також одержать значні переваги, включаючи: скорочення розміру мит у деяких випадках; скорочення витрат у зв’язку із друкуванням, копіюванням і поштовим розсиланням заявок; майже негайне повідомлення заявників про те, що їхня заявка отримана і перебуває в процесі обробки; надійне пересилання міжнародних заявок.

У період з 2005 по 2006 р. число подач заявок по процедурі РСТ із Китаю зросло на 56,8%, що зробило Китай восьмим у списку провідних країн за подачею заявок по процедурі РСТ. Крім того, відповідно до Доповіді ВОІВ про світову патентну систему за 2006 р., Китайське відомство стало четвертим найбільшим патентним відомством світу (за числом поданих патентних заявок), а число патентних заявок, поданих особами, що мають місце проживання в Китаї, у період з 1995 по 2004 р. зросло в п’ять разів і досягло 65 786 заявок. У Доповіді також відзначається, що на частку п’яти патентних відомств доводиться 75% всіх поданих патентних заявок і 74% патентів, виданих в усьому світі. Це патентні відомства Сполучених Штатів Америки (США), Японії, Республіки Корея, Китаю і Європейське патентне відомство (ЄПВ).


Джерело

корисний матеріал? Натисніть:




інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100