На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Держава повинна побачити переваги людського потенціалу — знань, інтелектуальної власності, ідей — перед нафтою, газом, металом і нерухомістю: на відміну від природних копалин людський потенціал має здатність накопичуватися.
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Виробники найбільших антивірусів обвинувачуються в порушенні патенту

2009-01-15

Американська компанія Information Protection and Authentication of Texas (IPAT) подала в суд позов, у якому обвинувачує найбільших виробників антивірусів і програм захисту інформації в порушенні патентного законодавства.

Усього в позові згадані 22 відповідача.У число відповідачів потрапили, зокрема, Microsoft, Symantec, американський підрозділ «Лабораторії Касперського», а також компанії F-Secure, Eset, Trend Micro, Novell й McAfee.

У позові говориться, що відповідачі порушили два патенти, які зареєстровані в 1994 й 1995 роках у патентному відомстві США й належать IPAT. Ці патенти описують способи обмеження запуску програм. Як вважає IPAT, ці способи без ліцензії й використовують компанії-відповідачі.

«Ми знаємо про позов, але IPAT з нами не зв’язувалася», — розповів співвласник «Лабораторії Касперського» Євгеній Касперський. Знає про позов і представник Представник Symantec Катерина Миколаєва теж завагалася з коментарями, але відзначила, що Symantec поєднує технології, розроблені усередині компанії, придбані або створені разом з партнерами, і що компанії належить більше 350 патентів США

корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2011
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100