На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Держава повинна побачити переваги людського потенціалу — знань, інтелектуальної власності, ідей — перед нафтою, газом, металом і нерухомістю: на відміну від природних копалин людський потенціал має здатність накопичуватися.
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

"Торговельна марка" чи "торговельний знак"?

2011-08-10
Питання:

Прошу пояснити різницю між поняттями "торговельна марка", "торговельний знак", "товарна марка", "товарний знак" (якщо ця різниця є).Відповідь:

Чинним Законом України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" установлена назва "знак для товарів і послуг", Цивільним кодексом України — "торговельна марка" як позначення, що служить для індивідуалізації товарів, виконуваних робіт або надаваних послуг юридичних або фізичних осіб. Зазначені назви "ТОРГОВЕЛЬНА МАРКА", "ТОРГОВЕЛЬНИЙ ЗНАК", "ТОВАРНА МАРКА", так само як "СЕРВІСНА МАРКА" звичайно використовуються як синоніми зазначеного в законі терміна, так само як "ЛОГОТИП" (словесний товарний знак у характерному графічному написанні) і "БРЕНД" (відомий і "розкручений" товарний знак). В англійському написанні звичайно використовується "trademark" і "service mark", які й можуть переводитися перерахованими вище термінами.корисний матеріал? Натисніть:

групи: Торговельні марки; стандарти
теги: торговельна марка; закон, постанова; терміни
інші питання...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100