На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
У будь-якій цивілізованій країні права інтелектуальної власності повинні бути такими ж святими і непорушними, як і право приватної власності
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Як відбувається перевірка новизни «софта» при його реєстрації?

2010-11-22
Питання:

Чи не можна як-небудь дізнатися докладніше, яким чином відбувається перевірка новизни софта і чи можна це зробити на початковому етапі? Бо ідея моєї програми проста "як п'ять копійок" і пояснюється письмово або усно буквально в 2-3 реченнях. Суть її зрозуміла кожному, хто хоч раз користувався програмами 1С або працював з системою "Банк-Клієнт".Відповідь:

1. Перевірка новизни комп'ютерної програми (або як Ви згадали, "софту") Держдепартаментом інтелектуальної власності не проводиться і сама програма реєструється під відповідальність заявника. Тобто, фактично відбувається депонування програми без проведення експертизи новизни, як це робиться, наприклад, стосовно заявок на отримання патентів. Тим не менш, у такій реєстрації є резон, оскільки Ви отримуєте правоустановлюючий документ (свідоцтво), в якому вказані автор(и) та власник. Це дасть можливість вводити програму в господарський оборот, враховувати як нематеріальні активи фірми, надавати ліцензії на програму, а також узаконити стосунки між автором і правовласником (якщо це різні особи).

Захист від порушення авторських прав і виняткових прав на використання програми також полегшується за наявності такого документа.

Додаємо перелік відомостей для підготовки до реєстрації програми, якщо Ви вирішите її реєструвати.РЕЄСТРАЦІЯ КОМП'ЮТЕРНОЇ ПРОГРАМИ

АВТОРСЬКЕ ПРАВО НА СОФТ

ВИКЛЮЧНЕ ПРАВО НА ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМИ

корисний матеріал? Натисніть:

групи: реєстрація прав
теги: комп’ютерна програма; реєстрація
інші питання...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100