На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Держава повинна побачити переваги людського потенціалу — знань, інтелектуальної власності, ідей — перед нафтою, газом, металом і нерухомістю: на відміну від природних копалин людський потенціал має здатність накопичуватися.
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Реєстрація свого імені

2012-11-16
Питання:

Я виготовляю біжутерію. Багатьом вона подобається і я продаю дещо через художній салон. Ніякого ТОВ або ПП не оформлено, тому незрозуміла затребуваність моїх робіт. Але мені дуже хочеться повісити на свої вироби щонебудь на зразок візиток. Чи можна це зробити? Яку інформацію можна вказати? Чи можу я назвати всі свої вироби якимось ім'ям або це потрібно де-небудь зареєструвати? Чи можна на візитці написати моє ім'я, E-mail?Відповідь:

Не залежно від того чи є Ви приватним підприємцем за Законом про товарні знаки можете реєструвати на себе товарний знак.

Хоча реєстрація як ПП - проста справа і може бути для Вас доцільним. Якщо самі не хочете цим займатися, можна доручити будь юридичній фірмі за невелику оплату вирішити це питання.

Подальша реєстрація товарного знаку на Вас або на Ваше підприємство дозволить законно маркувати всі вироби, як вироблені безпосередньо Вами, так і по Ваших моделях або ескізах, що забезпечить їх впізнаваність і захистить від бажаючих продавати вироби під Вашим знаком.

В якості товарного знака може бути і Ваші прізвище з ім'ям або тільки прізвище, написані красивим розчерком (як, наприклад, логотип "Михаїл Воронін", свід. № 13474 від 30.08.1999). Також це може бути і будь-яке інше слово або малюнок (те, що Ви назвали в листі "якесь ім'я").

У той же час вважаю, що не буде порушенням, якщо Ви будете продовжувати вказувати на бирках до своїх виробів своє прізвище як автора роботи, що повсюдно практикується.корисний матеріал? Натисніть:

групи: реєстрація прав; реєстрація прав
теги: торговельна марка; реєстрація
інші питання...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100