На главную | Пишите нам | Поиск по сайту тел (063) 620-06-88 (другие) Укр | Рус | Eng   
«Венчурный бизнес — это когда инвестируются 10 компаний, из них половина становится банкротами, в трех вы возвращаете свои инвестиции, одна дает 10-кратный рост и в еще одной компании прибыль в 100 раз превышает вложения» — Тим Дрейпер
  новости  ·  статьи  ·  услуги  ·  информация  ·  вопросы-ответы  ·  о Ващуке Я.П.  ·  контакты за сайт: 
×
Если вы заметили ошибку или опечатку, выделите мышкой текст, включающий
ошибку (всё или часть предложения/абзаца), и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
×

ГП "Интелзащита" презентовало на международном форуме новые направления деятельности

2015-05-14

У рамках міжнародного Форуму по боротьбі з підробками та піратством, який відбувся 24 квітня 2015 року, було презентовано Державне підприємство "Інтелзахист", що перебуває у сфері управління Державної служби інтелектуальної власності України та діяльність якого відновлено в лютому 2015 року. Заступник директора підприємства Юрій Клітинський зазначив, що з моменту створення у 2002 році Інтелзахист виконував функцію з видачі контрольних марок для маркування примірників, що містять об’єкти права інтелектуальної власності та суміжних прав. На сьогодні напрями роботи підприємства розширено та зосереджено головним чином на захисті прав інтелектуальної власності, зокрема в мережі Інтернет.

Серед таких напрямів досудове вирішення спорів, пов’язаних із захистом прав інтелектуальної власності; досудове вирішення доменних спорів; депонування об’єктів авторського права та суміжних прав (їх еталонних зразків) або інформації (опису) про такі об’єкти в цифровому (електронному) вигляді в сховище (депозитарій) та ведення відповідних реєстрів на його основі; створення відповідних знімків зображення екрана монітора (скриншотів), запис відео та аудіо з екрана монітора з метою використання як доказів порушення прав інтелектуальної власності в мережі Інтернет тощо. Презентація викликала жвавий інтерес у присутніх на Форумі.

Також директор Державного підприємства "Інтелзахист" Віктор Лещинський відзначив, що нині в Україні немає ефективної системи захисту прав інтелектуальної власності в мережі Інтернет, від чого потерпають держава, приватні компанії та правовласник як найменш захищений елемент системи. Підприємство має на меті в першу чергу забезпечити дотримання прав та інтересів правовласника в питаннях отримання прибутку від розповсюдження цифрового контенту в Інтернеті, захищеного авторським правом і суміжними правами, на території України.

полезный материал? Нажмите:




другие новости...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при использовании любых материалов сайта ссылка на источник обязательна
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100