На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Патентний повірений на безоплатній основі надає консультації
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

RIAA: «Зітріть ваші нелегальні копії музичних творів, і ми вас простимо»

2003-10-04

 

Американська асоціація звукозаписних компаній (RIAA) готує амністію всім нелегальним користувачам копій музичних творів, охоронюваних авторським правом. Якщо «пірат» покається і вирішить стерти усі свої записи, отримані за допомогою пірінгових мереж чи іншого способу нелегального обміну файлами, і знищити всі CD, юристи асоціації обіцяють простити його і не починати судове переслідування. Однак фани, яких RIAA уже призвала до відповіді, не можуть розраховувати на прощення, і їм варто скоріше подумати про гарного адвоката.

12-літня американка Брайана Ла Хара, яка попала в число 261 порушника законів США про авторське право, зуміла піти від відповідальності завдяки старанням своєї матері, що улагодила конфлікт із музичними видавцями за 2 тисячі доларів. Днями представники Американської асоціації звукозаписних компаній (RIAA) подали 261 позов проти користувачів, що незаконно поширили в Інтернеті більш 1000 неліцензійних записів.


На минаючому в Нью-Йорку судовому процесі над користувачкою пиринговой мережі під псевдонімом Nycfashiongirl Асоціація індустрії звукозапису США (RIAA) надала дані про способи вистежування музичних піратів.

Фахівці RIAA можуть зробити висновок про незаконне походження MP3-файлу на основі аналізу «цифрових відбитків» — випадкових даних, що додаються у файл при кодуванні, а також на основі тегів метаданних. Nycfashiongirl, що не бажає оголосити своє реальне ім’я, обвинувачується в незаконному поширенні близько 1000 музичних творів в інтернеті. «Цифрові відбитки» можуть показати фахівцям, чи був файл створений з ліцензійного CD чи був скачаний з інтернету за допомогою файлообмінної системи Napster. Подібну методику використовує ФБР при розслідуванні фактів злому сайтів.

У випадку з Nycfashiongirl виявилося, що всі пропоновані нею пісні були скачані з Napster. На настійну вимогу RIAA американські інтернет-провайдери повинні надати дані про 1300 користувачів, що беруть участь у пірінгових мережах.

Асоціація має намір подати сотні позовів з наміром одержати фінансову компенсацію в кожнім окремому випадку від $750 до $150 тис. за кожну пісню, що незаконно знаходиться в комп’ютері користувача.


http://lenta.ru/internet, http://www.cnews.ru

корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2011
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100