На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
На земній кулі зареєстровано більше 30 млн. торговельних марок (в Україні – понад 100 тис.) і це число зростає щороку майже на мільйон
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Компанія IBM одержала в 2005 році 2491 патент

2006-01-11

IBM 13-й рік підряд посідає перше місце серед власників патентів у США. Число патентів, якими володіє IBM на 1100 більше, ніж у будь-якої іншої компанії. Це підтвердив звіт, випущений сьогодні Бюро видачі патентів і реєстрації торговельних знаків США.

Відповідно до заяви IBM, компанія одержала 2491 патент в 2005 році, і вже восьмий рік підряд їхнє число перевищує 2000 патентів у рік. Патенти IBM включають права на інтелектуальну власність у всіх сферах свого бізнесу: комп’ютерні системи, технології виробництва мікропроцесорів і напівпровідників, високотехнологічні послуги.

За повідомленням представників IBM, їхня компанія співробітничає з Бюро по видачі патентів і з іншими компаніями для того, щоб полегшити процес ознайомлення із заявками на одержання патентів в області комп’ютерних технологій. Ціль цього співробітництва — переконатися, що на той самий продукт випадково не буде видано кілька патентів.

Цим проектом також займаються науково-дослідні установи й організація Open Source Development Labs, що просуває на ринку ОС Linux.


Джерело

корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2011
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100