На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Кишеньковий персональний комп’ютер (КПК) – обов’язковий атрибут безперервного творчого процесу і незамінна річ для творчої людини
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

реєстрація товарного знаку в Україні

ПОРЯДОК
реєстрації торговельної марки (товарного знака, знака обслуговування, логотипу, рекламного слогану, етикетки, комерційного найменування підприємства, назви торговельного об'єкту, назви товару, сценічного псевдоніму чи назви, доменного імені, символіки та ін.)


1. Заявником заповнюється і подається Патентному повіреному заява, де вказуються його реквізити, вид знака і перелік товарів і/чи послуг, що будуть позначатися даним знаком (особисто, поштою чи Е-mail). Для заповнення заяви можна скористатися формою, що викладена на сторінці сайту "ВЯПат".

2. Патентний повірений проводить реєстрацію поданої заяви, розрахунок витрат по державній реєстрації знака і отриманню свідоцтва України, оформляє кошторис витрат з проектом договору на виконання робіт по правовому захисту знака.

3. Заявник подає Патентному повіреному підписаний договір, кошторис, довіреність і зображення знака (12 фотокопій розміром 8х8 см чи у вигляді графічного файла у форматі .jpg (.gif, .tif) вписаним в квадрат розміром 8х8 см на дискеті або Е-mail).

4. Заявник оплачує Патентному повіреному передбачений договором аванс.

5. Патентний повірений виконує роботи по оформленню документів на державну реєстрацію знака (протягом 20 днів за звичайним тарифом):
— аналіз поданого на реєстрацію зображення* знака на відповідність умовам правового його захисту, передбачених чинним законодавством, та регіональну його реєстрацію;
— класифікацію товарів і послуг згідно з Міжнародним класифікатором товарів і послуг;
— дослідження зображення знака на подібність і тотожність з оформленням звіту;
— оформлення комплекту документів відповідно до діючих вимог Укрпатенту;
— подання особисто заявки в Укрпатент з реєстрацією дати подання заявки і отриманням розписки про реєстрацію заявки.

6. Заявник оплачує передбачений в кошторисі державний збір за реєстрацію заявки і проведення експертизи знака (сума визначається відповідно до постанови КМУ вiд 23.12.2004 №1716, термін сплати до двох місяців).

7. Укрпатент проводить експертизу заявки за формальними ознаками і видає Патентному повіреному рішення про реєстрацію заявки з підтвердженням дати пріоритету (протягом місяця).

8. Патентний повірений супроводжує формальну експертизу заявки і приймає певні рішення чи надає відповідні додаткові документи на запити експерта.

9. Патентний повірений надає рішення Заявнику з підтвердженням права власності на заявлене позначення (відповідно до ст.16 ЗУ «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг»).

10. Укрпатент проводить кваліфікаційну експертизу знака по суті позначення, що заявлено на реєстрацію як знак, і видає Патентному повіреному рішення про реєстрацію знака в Україні (протягом часу не менше сім місяців з дати подання заявки).

11. Патентний повірений супроводжує кваліфікаційну експертизу заявки і приймає певні рішення чи надає відповідні додаткові документи на запити експерта.

12. Заявник оплачує державне мито за видачу свідоцтва України на знак і надає платіжний документ Патентному повіреному для представлення в Укрпатент (згідно Декрету КМУ «Про державне мито») і збір за публікацію.

13. Укрпатент проводить державну реєстрацію знака, публікує відомості про знак в офіційному бюлетені «Промислова власність» і видає Патентному повіреному свідоцтво України на знак для товарів і послуг (протягом трьох місяців).

14. Патентний повірений вручає свідоцтво України на знак для товарів і послуг з терміном дії 10 років Заявнику і виконує роботи по його правовому супроводженню.

15. Передача (продажа) права на знак здійснюється відповідно до договору, що розробляє і реєструє Патентний повірений.

 

*При потребі і бажанні заявника зображення знака може бути розроблене або доопрацьовано висококваліфікованими дизайнерами, професійними художниками.


Приклади наших робіт:корисний матеріал? Натисніть:
наші клієнти з України (та Києва), Росії, США, інших країн
 
Захистіть ваші права, скориставшись нашими послугами:

Захистіть свій БРЕНД

подайте заяву на реєстрацію торгової марки (товарного знаку, логотипу) в Україні, за кордоном, або по всьому світу.

Захистіть свою інтеллектуальну власність

будь яка інтеллектуальна власність може бути захищена: комп’ютерна программа, веб-сайт, база даних, стаття, книга, пісня, музика, вірш, малюнок, інші твори науки, літератури та мистецтва.

Придбайте чи продайте

торгову марку (бренд, логотип, товарний знак), винахід, ідею, патент (база та список зареєстрованих ТМ, що продаються їх власниками)


Популярні питання:

інші питання...


Популярні новини:

інші новини...


Популярні статті:

інші статті...
© Ярослав Ващук, 2003-2011
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100